Twarze Przedsiębiorczości

Współwłaściciel firmy 2 SUN, Adam Łajkowski, został twarzą kampanii: „Twarze przedsiębiorczości” -prowadzonej w ramach siódmej już edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Motywem przewodniczącym tegorocznego wydarzenia jest hasło: „Bo bycie przedsiębiorcą i bycie przedsiębiorczym to powód do dumy!”.

„Przedsiębiorczość ma wiele twarzy”, ale dlaczego?

Spółka 2 SUN chce przekonać Polaków, że przedsiębiorczość jest dla każdego. Jesteśmy pewni, że warto być pracowitym, aktywnym i wytrwałym w każdych okolicznościach i w każdym wieku – mówi Marek Łajkowski – współwłaściciel.

„Przedsiębiorcy to nie tylko dyrektorzy dużych firm, ale również osoby sumiennie prowadzące swoją działalność. Spółka 2 SUN jest firmą rodzinną – prowadzę ją wspólnie z Ojcem, a od niedawna wspiera nas również mój młodszy Brat Łukasz. Wspólna praca przynosi nam zawsze sporo satysfakcji. Naprawdę przyjemne jest poczucie, że wykonując codzienne czynności rozwijamy polską gospodarkę. Dlatego, przestańmy narzekać tylko bierzmy się do pracy. Nie będzie łatwo, ale z pewnością będzie warto!” – przekonuje przyszłych przedsiębiorców Adam Łajkowski.